ההבדל המהותי ביותר בין בניין משרדים לבין בניין לצרכי מגורים, הוא היקף הפעילות והנוכחות האנושית בו. אין ספק כי בניין שיש בו משרדים, דורש נקיון ופעולות אחזקה בתדירות גבוהה בהרבה מאלה של בניין מגורים.

למראית עין יכול להווצר הרושם כי בנייני משרדים אינם דורשים מאמצים רבים לתחזוקתם אך בפועל, שרות ניקיון משרדים והאחזקה שלהם דורשים משאבים גדולים וכרוכים במאמץ רב. קבוצת מאי היא חברה הפועלת בתחום השיפוצים ובניה, הלוגיסטיקה והאחזקה ומציעה שרותי ניקיון משרדים באבן יהודה, ניקיון משרדים בא.ת רעננה, ניקיון משרדים בבני ברק וכן ניקיון משרדים במקומות נוספים במרכז הארץ. 

הסוד של בניין משרדים נקי ומסודר נמצא בפרטים הכי קטנים, עליהם אמונה חברת ניקיון ואחזקה.

לשם ניקיון משרדים באבן יהודה נדרשים תכנון נכון ומוקפד, אחריות ומחוייבות, וכאן באה לידי ביטוי המומחיות של קבוצת מאי. אנו מאמינים כי הקפדה על הפרטים הקטנים, מתן שרות מעולה, העסקת אנשי מקצוע מעולים, הם שהופכים את החברה שלנו למובילה בתחומה בארץ. ניקיון משרדים באבן יהודה, ניקיון משרדים בא.ת רעננה, וכן ניקיון משרדים בבני ברק, כוללים שלבי ביצוע רבים ומורכבים, ורק הקפדה על כל השלבים יכולה להביא לתוצאה הרצויה של משרדים נקיים ואוירה נעימה. 

ניקיון משרדים באבן יהודה

כבר למעלה מ-15 שנים קבוצת מאי פועלת בתחומי השיפוצים והבנייה, הלוגיסטיקה והאחזקה. קבוצת מאי שהוקמה בראשית המילניום על ידי לוי שי, נהנית ממוניטין מצוינים ונחשבת לאחת החברות המובילות בענף הבנייה והאחזקה בישראל.

על זה יכולים להעיד למעלה ממאה ועשרים מבנים מנוהלים ויותר מעשרת אלפים לקוחות מרוצים. אין ספק כי האנשים שמגיעים בבוקר למשרד מצפים למצוא אותו נקי ומסודר, זהו חלק מהשרות אותו הם מקבלים כשהם שוכרים את המשרד. אך לא רק הניקיון של המשרד הוא חשוב, אלא ניקיונו של כל הבניין. כל עסק אשר מכבד את עצמו ישכור משרדים בבניין שיש בו תחזוקה שוטפת. לחזות הבניין והמשרד יש קשר ישיר עם איכות השוכרים. קבוצת מאי מציעה שרותי ניקיון משרדים באבן יהודה, שכוללים ניקיון של חלונות, של פינות עבודה, מטבחונים, רצפות, שטיחים, שרותים, פינוי אשפה ועוד. לעתים אף נדרש ניהול תקציב התחזוקה של הבניין, שמופקד בידיה האמינות של קבוצת מאי, אשר דוגלת בשקיפות מוחלטת.