כבר למעלה מ-15 שנים קבוצת מאי פועלת בתחומי אחזקה, השיפוצים, הבנייה והלוגיסטיקה ומציעה שרותי ניקיון מגדלי יוקרה בבני ברק, שרותי ניקיון מגדלי יוקרה בא.ת רעננה, שרותי ניקיון מגדלי יוקרה באבן יהודה וגם שרותי ניקיון מגדלי יוקרה בהרצליה. 

קבוצת מאי שהוקמה בראשית שנת האלפיים על ידי לוי שי, נהנית ממוניטין מצוינים ונחשבת לאחת החברות המובילות בענף הבנייה והאחזקה בישראל. על זה יכולים להעיד למעלה ממאה ועשרים מבנים מנוהלים היטב ויותר מעשרת אלפים לקוחות מרוצים. 

שרותי תחזוקה וגם ניקיון מגדלי יוקרה בבני ברק של קבוצת מאי, מעניקים סביבה מטופחת ומטופלת בצורה מוקפדת ויסודית של כל מרחבי מגדלי היוקרה. כאשר מדובר על ניקיון מגדלי יוקרה בבני ברק, ניקיון מגדלי יוקרה בא.ת רעננה, ניקיון מגדלי יוקרה באבן יהודה וכן  ניקיון מגדלי יוקרה בהרצליה, אין מקום לחובבנות.

הניקיון והתחזוקה נעשים בצורה יסודית ומוקפדת בעזרת אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, שאכפת להם והם משקיעים את מלוא מרצם בעבודתם. מגדלי יוקרה מעניקים נוחות מירבית לדיירים שלהם, לכן יש ערך וחשיבות רבים לירידה לפרטים הכי קטנים.

ניקיון מגדלי יוקרה בבני ברק

הדבר מתאפשר הודות לאנשי המקצוע המעולים שלנו. הקונספט של מגדלי יוקרה הוא מגורים בסביבה איכותית ומטופחת, יש הקפדה על הרמוניה בצבעים, על חללים מפנקים, על בחירת חומרי גלם משובחים לעיצוב ובעיקר על תחושה של בית. כל אלה לא היו מתאפשרים ללא הקפדה על נקיון כל המרחבים, לכן כאשר פרוייקט כזה מופקד בידיה המיומנות של קבוצת מאי, נושא ניקיון מגדלי יוקרה בבני ברק יתבצע על הצד הטוב ביותר.

בנוסף, קבוצת מאי פועלת בתחום הבניה והשיפוצים, בתחום אחזרת מבנים ובתחום הלוגיסטיקה. אנו בקבוצת מאי מתמקדים בפרוייקטים מורכבים, אשר דורשים הקפדה על מקצועיות, על ניהול תקין ועל בטיחות. יש לנו נסיון עשיר בכל הקשור למשימות ייחודיות כגון חיזוק ושיקום מבנים, בניה של חדרי בטחון ומקלטים, עבודה בגובה ועוד. בנוסף, יש לנו נסיון רחב בתחום אחזקת מבני יוקרה, משרדים, מבני ציבור וכדומה. אנו שמים דגש על דרישות הלקוחות שלנו ומתאימים יחד איתם תוכניות תחזוקה שמותאמות להם באופן אישי. בנוסף אנו עוסקים בתחזוקה של חדרי כושר, חדרי ספא ובריכות שחיה. השרות שלנו הוא מקצועי, אמין ואדיב.