ניקיון בניין משותף: 6 סיבות לבחור בקבוצת מאי

סברה הגורפת שמציינת שנקיון בניין משותף מסתכם אך ורק בשטיפת חדר המדרגות היא כבר מזמן לא תקפה. כיום מדובר בעבודה מוקפדת יותר, איכותית יותר ובעלת צוות מוסמך מוכשר ומיומן להפעלת ציוד מכני מתאים, ובטח לבטח בניקיון המתמקד בשמירה על המתקנים בבניין ובכלל בהתמקדות בנקודות ספציפיות ובעייתיות במיוחד.

 

כיצד עובד תהליך ניקיון בניין משותף

ניקיון בניינים משותפים הוא מעבר לשמירה על נראות אסטטית אלא גם מן הסתם שמירה על תנאי היגיינה הראויים למחייה. כך אתם מונעים נזקים תברואתיים שעלולים לגרום לנזקים בריאותיים ויוצרים סביבה נעימה ואיכותית למגורים.
הפעולות המתבצעות בבניין הן לרוב טאטוא, שטיפת הלובי הראשי, שטיפת הקומות וחדרי המדרגות וניקיון המעליות. בנוסף לכך, ניקיון דלתות הכניסה לבניין וזגוגיות הזכוכית, שטיפת חדרי האשפה ושטיפת פנים הפחים בלחץ כולל חומרי ניקוי להסרת שומנים. טאטוא רחבת הכניסה, השבילים שטיפתם אחת לחודש לצורך מניעת מזיקים וניקיון קורי עכביש בחדרי המדרגות, במעטפת הבניין, בתקרת החניונים ובפינות הבעייתיות במתחם המגורים.
במשטחי ריצוף מיוחדים יופעל מכשור מתאים ולו גם חומרי הניקוי הרלוונטיים כמובן. פעולות אלו מתבצעות תחת בקרה, פיקוח ובדיקות יסודיות ותוך הסכמי עבודה מסודרים ותכנית עבודה המותאמים אישית לבניין עמו התבצעה ההתקשרות.

איך ניתן לבחור חברה אמינה לניקיון בניינים

בחירת חברה מקצועית היא תהליך חשוב שיש לבצע בכובד ראש ועל סמך פרמטרים מסוימים מאד, וביניהם:

 

אמינות

כאשר אתם מפקידים בידי חברת הניקיון את היקר לכם מכל, סביבת המגורים שלכם, אין באמת סיבה להתפשר על אמינות ועל בטיחות. וודאו שאכן כל הצוות המקצועי בחברה מתאים לעבודה זו, יודע להפעיל את הציוד הנדרש ואף מבין מהו ניקיון בבניין משותף והיכן הנקודות הקריטיות בהן יש להתמקד.

קבלו חוות דעת

לא להסס לקבל חוות דעת, ביקורות והמלצות. שאלו חברים, משפחה, קולגות ואף וועדי בתים אחרים. כאשר אתם מקבלים חוות דעת יש לכם אופציה לקבל אינדיקציה אמיתית ואותנטית על החברה. שוחחו עם לקוחות עבר ולקוחות הווה על השירות, המקצועיות וכל אלמנט אחר שיכול לתת לכם תמונה מלאה על החברה עמה אתם עומדים ליצור התקשרות.

בקשו הדגמות

האם בניין המגורים שלכם מצריך ציוד מיוחד? חומרי ניקיון ספציפיים? בקשו לראות הדגמה של הניקיון בהתאם לריצוף ובהתאם לאלמנטים הקיימים במתחם המגורים שלכם, או בקשו להגיע אל יום עבודה רק לראות כיצד הפעולה מתבצעת.

 

6 סיבות לבחירה בקבוצת מאי

כשמדובר על שיפוצים, בניה, אחזקת מבנים וניקיון בניינים משותפים מומלץ לעשות זאת אצל הטובים ביותר בתחום. קבוצת מאי היא מהמובילות בתחום בישראל ולה וותק ונסיון של מעל 15 שנים ושיטות עבודה חדשניות ואיכותיות. למעשה, מדובר בעולם של יתרונות, וביניהם:
לחברה חטיבת שיפוצים ובניה האחראית על משימות מורכבות לשיקום מבנים מסוכנים, תמ"א 38, ועבודות איטום.

  • לקבוצת מאי גם חטיבת אחזקת מבנים האחראית על כל שירותי התחזוקה החל מתחזוקה לבניינים ישנים ועד לתחזוקה של מגדלי יוקרה, ארגונים ומבנים ציבוריים.
  • לחברה חטיבת לוגיסטיקה איכותית הפועלת בשיתוף פעולה מלא ובשקיפות מלאה מול שאר החטיבות בחברה כך שאתם מקבלים מעטפת מלאה ואיכותית של תחזוקה וניהול מתחם המגורים המשותף.

  • חדשנות וטכנולוגיה הם בסדר עדיפות החברה המתחדשת ודואגת להכשרת הצוות המקצועי בכל עת על מנת שאפשר יהיה להעניק את השירות הטוב ביותר והמהיר ביותר לצד מקצועיות ואיכות ברמה גבוהה.

  • אמינות החברה והבטיחות הם חלק בלתי נפרד מהשירות, תוכלו לסמוך על דיסקרטיות הצוות המקצועי וכמובן בכך שתהיה שמירה על שלמות המתקנים והריהוט במתחם המגורים.

  • כשאתם שוכרים חברה מקצועית ובעלת רמה גבוהה אתם יודעים שיש מי שמלווה אתכם לאורך כל הדרך. כאן תקלו ליווי אישי, מקצועי ואיכותי לאורך כל הדרך מתחילת המסע.

  • כשאתם שוכרים חברת ניקיון עבור מתחם מגורים משותף אתם שוכרים אנשי מקצוע שהולכים ללוות אתכם ביומיום לשנים ארוכות. חברה מקצועית, איכותית וברמה גבוהה תדע להעניק לכם את השירות האישי, המקצועי והטוב ביותר לאורך כל הדרך.
דילוג לתוכן