קבוצת מאי היא חברה הפועלת בתחומי השיפוצים והבנייה, הלוגיסטיקה והאחזקה כבר מעל 15 שנים. קבוצת מאי שהוקמה בראשית המילניום על ידי לוי שי, נהנית ממוניטין מצוינים ונחשבת לאחת החברות המובילות בענף הבנייה והאחזקה בישראל.

על זה יכולים להעיד למעלה ממאה ועשרים מבנים המנוהלים על ידינו, ויותר מעשרת אלפים לקוחות מרוצים. אנו מציעים ניהול מבנים ברעננה, ניהול מבנים בת"א, ניקיון באבן יהודה ובמקומות נוספים במרכז הארץ. ניהול מבנים בתל אביב ואחזקתם זו המומחיות שלנו.

חטיבת הלוגיסטיקה של קבוצת מאי מקיימת שיתוף פעולה מלא עם חטיבות ניהול, אחזקה, שיפוצים ובניה. חטיבת הלוגיסטיקה של 'קבוצת מאי' פועלת בגיבוי ושיתוף פעולה של החטיבות האחרות. המשימות הניהוליות והלוגיסטיות הן מגוונות וכוללות מתן מענה בתחומים רבים, החל מהתקנה ותפעול של המערכות הביומטריות ועד להתקנה ותפעל של מערכות לגילוי אש.

ניהול מבנים ברעננה וכן ניהול מבנים בת"א, מתאפשר הודות למיומנות הצוות המקצועי שלנו, אשר רכש נסיון רב שנים בתחום ומיישם אותו בהצלחה רבה. דבר דומה מתקיים גם בתחום ניקיון באבן יהודה, נקיון משרדים, מגדלי יוקרה, בניינים ציבוריים ועוד.

ניהול מבנים ברעננה

לשם ניהול מבנים ברעננה, ניהול מבנים בתל אביב וניהול מבנים בכלל, נדרשת גישה ניהולית קפדנית ובו בזמן מקצועית. אנו מעסיקים מיטב אנשי מקצוע ומנהלים בכירים, זאת על מנת להמשיך ולהוביל את התחום של ניהול, תחזוקה ונקיון של מבנים מכל הסוגים. גם ניהול מבנים ברעננה וגם ניהול מבנים בתל אביב, מתחיל מתכנון נכון ומדוייק של הזרוע המבצעת. בנוסף, לפני תחילת כל פרוייקט מוקדשת תשומת לב מלאה להגדרת תקציב ותאום ציפיות עם הלקוח.

אנו יוצאים מנקודת מוצא שכל פרוייקט, בין אם מדובר על ניהול מבנה, בניה ושיפוצים או אחזקה ונקיון, מתחיל בתכנון קפדני ומדוייק של כל שלבי הביצוע, לכן, אנו בונים תוכנית המפרטת את שלבי הביצוע, אופן הביצוע ואת היעד. אנו בקבוצת מאי מעניקים שרות מלא ושקיפות מלאה, בנוסף ליושרה, אדיבות ויחס אישי לכל לקוח. אצלנו תמיד תקבלו מענה מקצועי וראוי לכל שאלה או בקשה. קבוצת מאי היא חברה מובילה בענף הבניה, האחזקה, הניהול והלוגיסטיקה, אשר מעניקה ללקוחות שלה שקט נפשי וידיעה מוחלטת כי כל פרוייקט שלכם יתבצע על הצד הטוב ביותר עבורכם.