ניהול מבנים מסחריים במרכז עם קבוצת מאי

ניהול מבנים מסחריים הוא שירות שכל מבנה מסחרי זקוק לו.


שירות ניהול מבנים מסחריים במרכז, עם קבוצת מאי , מבטיח לכם אחזקה ושמירה על הנכסים המסחריים ובסטנדרט גבוה מהממוצע.
שקיפות מלאה, בטיחות, אחריות ולמעשה – כל מה שהמבנה זקוק לו.

אנחנו יודעים שאתם לא לגמרי מבינים בתחום, ולא נולדתם אל תוך המקצוע הזה. וזה בסדר, בדיוק לשם כך ישנן חברות מקצועיות שמחוייבות להעניק את מלוא השירות בתחום. 

חשוב להבין, שכשאנחנו מדברים על ניהול מבנים מסחריים אנחנו מדברים על נכסים מסחריים הזקוקים לשקיפות מלאה, לביטחון מלא, לאחזקה שוטפת החל מניקיון ועד לטיפול ותפעול בתקלות.

כמובן שיש גם ניהול בניינים שהם אינם מסחריים, לצורך מגורים וביניהם גם מגדלי יוקרה בניהול שוטף משמעותי יותר מהרגיל. אך הניהול הוא כמובן שונה ודורש התנהלות אחרת. וכאן המקצועיות מקבלת את מלוא תשומת הלב, חברת אחזקה מקצועית וברמה גבוהה תדע לנהל בהבדלים מלאים בניין מגורים, ובניין מסחרי. ועל כן, יש כמה הבדלים כמו מכשור, התנהלות, כח אדם, כמות האנשים המתפעלים את כל האופרציה וכמובן תכניות עבודה שונות המותאמות ברמה האישית.

שירות זה חייב לכלול בתוכו בדיקת בניין באופן מקיף, פירוט משימות נדרשות ותכנון תכנית עבודה מדויקת. כמו כן ניקיון ואחזקה מקצועיים על הצד הלוגיסטי הטוב ביותר. וכמובן, ניהול התקציב באופן חכם.

ניהול מבנים מסחריים

ניהול מבנים מסחריים כולל בתוכו בנוסף לשאר האלמנטים שצויינו מעלה:

טיפול בתקלות טכניות

טיפול בתקלות חשמל

קבלת אישור שנתי על תקינות מערכת החשמל

טיפול בתקלות בדלתות

טיפול במערכת האבטחה

טיפול בתקלות אינסטלציה

אספקת גנרטורים ותחזוקה שלהם

תחזוקת שערים

טיפול גורף בכיבוי אש

מה הכי חשוב לדעת כשמחפשים חברה שתנהל את המבנה שלכם?

ממש כמו שאתם מחפשים כל איש מקצוע, רופא, טכנאי או שירות גם חיפוש חברת ניהול מבנים חייב לכלול בתוכו פרמטרים שאסור לוותר עליהם. יעילות, חיסכון בהוצאות וחברה שיודעת כיצד לנהל את המבנה כאשר הניהול הוא לא בזבזני, אלא מקצועי ועם שיקול דעת חסכני ומושכל.

על מקצועיות אסור להתפשר, חשוב לדעת שבחברה ישנם אנשי המקצוע המיומנים ביותר ובעלי הנסיון והוותק. הסמכות פורמליות להשתמש בציוד מקצועי לצורך תיקון וניקיון, וכל עובד ועובדת עוברים מיון מדוקדק ומדויק כי אין להתפשר על ביטחון הדיירים.

כאשר מתקבל מבנה, זוהי האחריות של אנשי המקצוע לקחת את מלוא הטיפול והניהול השוטף של המבנה. ועל כן, חשוב לשים לב מה נרשם בתכנית הניהול ולהתעמק על כל סעיף וסעיף.

שאלות ותשובות:

כן, זה מחייב תכנית אישית. ולכן, כאשר אתם מתחילים תהליך מומלץ לשבת ולעבור סעיף סעיף על התכנית, ולהתאים אותה אישית לגודל המתחם המסחרי, ולצרכים של המתחם.

כל שטח מסחרי שמקבל ניהול שוטף ואחזקה חייב לקבל הסתכלות לטווח הרחוק. הניהול אינו תקף רק ל'כאן ועכשיו' אלא גם על התנהלות ארוכת טווח. נכון שהכאן ועכשיו מאד חשובים, ועל כן יש לתת עליהם תשומת לב משמעותית וללא דופי. יחד עם זאת, תכנון מקדים של אחזקה וניהול מבנים מסחריים יביא לתוצאות מושלמות, בדיוק כמו שאתם צריכים.

ניהול שוטף של מבנה מסחרי כולל גם טיפול באחזקה, וגם בתקלות. ועל כן חשוב כן לכתוב בדיוק מהן התקלות שהחברה מטפלת בהן. במידה ויש צורך להרחיב את חיפוש אנשי המקצוע חשוב לבדוק זאת לפני שנקרות תקלות בדרכנו.

סעיף זה הוא מאד אינדיבידואלי ויש לוודא אותו באופן פרטני מול כל תכנית עבודה לחוד. אם בחרתם באנשי המקצוע המתאימים לכם, כמובן שתוכלו להגיע על עמק השווה גם בנושא זה.

דילוג לתוכן