ניהול מבנים במרכז

בחירה של חברת ניהול מבנים מצריכה לא מעט התעסקות עם פרמטרים עליהם יש לתת את הדגש. זהו שירות חשוב מאד לניהול מבנים, ארגונים, מוסדות ובנייני מגורים ועל כן חשוב לבצע בחירה מוקפדת ואיכותית של החברה שהולכת לנהל את כל הפרמטרים הקיימים עבור המבנה שבו אתם שוהים.

לא מתפשרים בבחירת חברה לניהול מבנים במרכז – צרו עימנו קשר ונשמח לסייע

מהי חברת ניהול ואיך בוחרים אותה

חברת ניהול מבנים היא למעשה חברה פורמלית ומסודרת שמנהלת את המבנה. במקום שהדיירים הגרים בבניין או שוהים בבניין ישלמו לוועד הבניין הם למעשה משלמים לחברת ניהול חיצונית המתחייבת לנהל את כל האופרציה ועל הצד הטוב ביותר.

חברת ניהול באה לידי ביטוי במגוון של דרכים בין אם זה בטיפול במעלית ישנה, ניהול שיפוץ, שדרוג הבניין מבחינת איכות החיים לדיירים וכמובן גם גביית כספים וטיפול ואחזקה לקראת החורף מבחינת זיפות ואיטום.

הבחירה במעבר לחברת ניהול לרוב בא לידי ביטוי בשל קושי של וועד הבית לנהל את הבניין גם מבחינה פרקטית ברמת תפעול, וגם מבחינה כלכלית ברמת הגבייה. לרוב, הצורך הזה מתעורר כאשר הדיירים מגלים הזנחה בטיפול בבניין או וועד הבית מתלונן שאין מי שיחליף אותו.

ניהול מבנים מסחריים

בחירת חברת הניהול חייבת להתבצע על סמך מספר פרמטרים חשובים ומשמעותיים:

חוות דעת וביקורות

נסו לקבל מספיק חוות דעת וביקורות מבניינים סמוכים על חברת הניהול, או בקשו מחברת הניהול איתה אתם מעוניינים להתחיל התקשרות את האופציה לשוחח עם בניינים קיימים כלקוחות נוכחיים ולקוחות קודמים. הדרך הזאת תעניק לכם אינדיקציה משמעותית לגבי טיב חברת הניהול, ולגבי היחס הכולל שלה בכלל.

התאימו אישית את חברת הניהול לגודל המבנה

חשוב להבין שחברת ניהול לא יכולה להתאים לכל גודל של מבנה, ועליכם כן להתאים את חברת הניהול לגודל המבנה. לדוגמא, חברת ניהול שמנהלת בניין מגורים ישן בעל 4 קומות, לא בטוח תוכל לנהל באופן מקצועי בניין מגורים בעל 18 קומות. ועל כן חשוב לוודא זאת מראש, גם ברמת הטכנולוגיה והחדשנות וגם ברמת הניהול בכלל.

ביטוח

נושא הביטוח הוא נושא מאד חשוב שיש לסגור מול חברת הניהול. וודאו מה הביטוח מכסה, מי לוקח את האחריות כלפי העובדים בחברת הניהול. מי תובע את מי במגוון הסיטואציות ואיך אתם יכולים לצמצם הוצאות.

שקיפות ואמינות

הדבר החשוב ביותר בכל הנושא של בחירת חברת ניהול מבנים במרכז או בכל מקום אחר בארץ הוא נושא השקיפות. כאשר אתם חותמים הסכם עם חברת ניהול חשוב שתוודא שזו תדווח לכם על כל פעולה. החל מהקטנה ביותר, ועד לגדולה ביותר. חברה מקצועית וברמה גבוהה המכבדת את עצמה תעשה זאת ולא תסתיר מכם שום פרט ושום מידע.

אודות קבוצת מאי ושירותי ניהול מבנים במרכז הארץ

קבוצת מאי נוסדה לפני כעשרים שנים והיא מהחברות המובילות בישראל בתחום הניהול ואחזקת המבנים.

קבוצת מאי מספקת מעטפת אחזקה וניקיון מושלמים המותאמים באופן אישי לצרכי כל לקוח ולקוח בין אם פרטי, ובין אם ציבורי ומתמחה באספקט הניהולי, ובאספקט הפרקטי ברמה חדשנית ואפקטיבית.

לקבוצת מאי חדשנות וטכנולוגיה לניהול ואחזקת מבנים ברמה גבוהה, במקצועיות ובמגוון של סגנונות החל ממגדלי יוקרה ועד למבנים ציבוריים ומוסדות ולצד כל אלו, קבוצת מאי דוגלת באדיבות, אמינות ושקיפות מלאה מול הלקוח.

בשיתוף פעולה מלא אפשר להגיע לניהול ואחזקה שוטפים של המבנים ללא שום קושי על הדיירים, ובאופן חלק ורציף לחיים איכותיים יותר.

שאלות ותשובות:

זוהי שאלה שחשוב לוודא עם אנשי המקצוע ולבדוק האם בהסכם מול חברת הניהול קיימים גם שירותי ניקיון. ישנן חברות המעניקות שירותי ניקיון מתקדמים במכשור חדשני בנוסף לכוח אדם אנושי, וישנן חברות המעניקות שירותי ניקיון בסיסיים.

אם מדובר בבניין חדש הנמצא בהקמה קבלן הבניה יכול לבחור את חברת הניהול שתטפל במבנה. אם מדובר בבניינים ישנים, או אפילו מגדלי יוקרה להם וועד המעוניין במעבר לחברת ניהול אלו יבחרו את חברת הניהול.

דילוג לתוכן