אם בבעלותכם בניין. אותו בניין יכול להיות בניין משרדים, בניין ציבורי כזה או אחר, מגדל יוקרה ודוגמאות דומות אזי עבורכם המאמר הזה. אתם לא נדרשים להיות כמובן בעלי הבניין.

אני יותר מכוון לכם אנשי האחזקה של אותם בניינים. מנהלי האחזקה שבאחריותם נקיון הבניין ושמירותו במצב אופטימלי כל מנת שעובדי אותו בניין, דייריו, בעלי המשרדים בו וכמובן האורחים שבאים לאותו בניין לצורך קבל שירות או לכל מטרה אחרת, ירגישו שהם במקום נקי ומכובד וכך כם ייתיחסו למקום עצמו. באותה מידה שכאשר אנחנו נכנסים לבית נקי ומסודר, מייד נדע שעלינו לכבדו ואם ניכנס לבית מלוכלכך ומבלוגן, מייד נדע שניתן להתייחס אליו בזלזול. 

ובכדי לשמור את הבניין נקי, עליכם לחפש חברה העוסקת בכך. הרי לא תקחו אתם מטאטא, דלי וסמרטוט ותתחילו לקרצף את 10.000 המ"ר שכולל הבניין שעל אחזקתו אתם אמונים. ובכן, ישנן חברות מצויינות, ותיקות ומקצועיות שנותנות שירות זה. אוכל להזכיר את קבוצת מאי כחברה המספקת מנקים בת"א לבניינים מהסוג שהוזכרו. ולא רק מנקים בת"א חברות מסוג זה מספקות.

חברות כמו קבוצת מאי מציעות ללקוחותיהם את אופציית ניהול הבניין על כל ההביטים שלו. נקיון פנים וחוץ, תחוזקת מעליות, נקיום חלונות, ואפילו טיפול בגינה ובצמחייה בפנים. חברות אלו מציעות שירותי ניהול בניין באבן יהודה לדוגמה או ניהול בניין בבני ברק וכמובן במקומות רבים אחרים. אתם נדרשים למנקים בתל אביב. התקשרו ומייד תקבלו תשובה. לחברות כמו קבוצת מאי היכולת לספק עובדים תחת ההגדרה של מנקים בת"א ובמקומות אחרים במרכז הרחב של המדינה באופן כמעט מיידי. 

מנקים בת"א

אבל אתם לא רוצים "לכבות שריפות" אלא ליצור קשר קבוע עם חברה שעיסוקה היום יומי ניהול בניין באבן יהודה, או ניהול בניין בני ברק או אספקת מנקים בתל אביב הכל תחת הכותרת "אחזקת מבנים".

לכן, קחו ברצינות מאמר זה. צרו קשר עם החברות הרלוונטיות, שאלו אותן על נסיונן, על הפרוייקטים שהם מחזיקות, בקשו המלצות, בקרו את המנקים בת"א לדוגמה שתחת מצבת העובדים של החברה, שאלו את אותם עובדים על תנאי העסקתם ועל איכות החברה, הכירו את קבוצת מאי ואחרות ממש מבפנים וקחו החלטה נבונה לגבי אחזקת הבניין אותו אתם מנהלים.