אם הגעתם לקריאת מאמר זה, אני מהמר ומניח שבאחריותכם המשימה לשמור בניין ציבורי או פרטי מסודר ונקי. יכול להיות גם בניין משרדים גדול או מגדל יוקרה או אפילו מרכז מסחרי גדול. נקיון בניינם הוא תחום חשוב מעין כמוהו. מי לא מכיר את התחושה הזאת של הגעה לבניין או בית או מרחב עבודה כלשהו שהוא פשוט מלוכלך ולא מסודר. הרי חוויה כזאת מייד תיתן לנו את התחושה שהאנשים שעובדים במקום זה נותנים בטח שירותים לא ראויים.

או שלהאנשים שחיים בבניין הזה לא אכפת מעצמם ומאחרים. באותה מידה שנתייחס בראיון עבודה עם אדם שהגיע מסודר ונקי יותר בכבוד יותר מאשר לאדם שהגיע לאותו ראיון מלולכך ונגיד לא מגולח. ככה אנחנו מתנהגים וככה אנחנו מתייחסים, ובצדק, למציאות שמסביבנו אם זה בניין או אדם כלשהו. 

נניח שאתם עובדים כמנהלי אחזקת בניין בקדימה ואתם מחפשים מנקה בקדימה. כנסו וחפשו ברשת. תמצאו חברות כגון קבוצת מאי לדוגמה שפעילה ביישובים כמו קדימה וגם בצורן. לכן, אם אתם נדרשים לנקיון בניין בצורן חפשו מנקה בצורן. חברות אלו ייספקו לכם את כל אשר אתם צריכים.

אם זה מנקה בקדימה או אם זה מנקה בצורן או אם זה כל שירות אחר הקשור לבניין  עליו אתם אמונים מבחינת אחזקתו. 

מנקה בקדימה

כמו שחברות כגון קבוצת מאי מציעות לכם מנקה בקדימה אם תידרשו לשירות זה, באותה מידה תוכלו לבקש מהן גם מנקה בצפון תל אביב. יש סיכוי שאם תחפשו מנקה בצפון ת"א, עלותו תהיה יותר גבוהה משירות של מנקה בקדימה אבל כדאי לכם לשאול. בכל מקרה, המטרה הראשונה שלכם היא נקיון הבניין בו אתם חיים, בו אתם עובדים או שבו אתם עובדים כמנהלי אחזקה.

עלות מנקה בצפון תל אביב אפילו אם תהיה קצת יותר גבוהה, היא כמובן תקוזז בעלות שכר הדירה או המשרד באותו בניין שהיא בהכרח יותר גבוהה מבאזורים אחרים בארץ. אל תתפשרו על איכות העבודה ולא על איכות החברה המספקת לכם את אותו השירות של מנקה בצפון ת"א או בכל אזור אחר במרכז הארץ. נקיון הבניין הוא ערך עליון עבורכם. התקשרו לקבוצת מאי או חברות דומות והבטיחו לעצמיכם ולאורחיכם מרחב נקי ומסודר.