מהו ניקיון משרדי ואיך הוא שונה מניקיון רגיל?

ניקיון משרדי הוא האלמנט המרכזי ביותר בתקינות משרדית ועבודה איכותית. ניקיון משרדי לא רק תורם לאפקטיביות העבודה אלא גם לאווירה התקשורתית המשרדית הנעימה וההיגיינית ושומר על בריאות העובדים, והלקוחות. 

מהו ניקיון משרדי ואיך הוא שונה מניקיון רגיל?

כשמדובר על ניקיון משרדים לא מדובר על העברת סמרטוט עם מעט מים או קצת חומר ניקוי, אלא ניקוי יסודי מוקפד ומותאם למשרדים. כשאנחנו מדברים ניקיון משרדים חשוב לציין שגם סודיות היא חלק מהעניין אם נתקלים במסמכים אלו ואחרים ולא רק הניקיון. 

כמו גם אחריות ושמירה על הציוד המשרדי, הריהוט וניקוי נכון עם חומרים איכותיים המתאימים לסגנון הריהוט ואלמנטים במשרד. וכמובן, שמירה על דלתות המשרד סגורות ונעולות בסוף היום. 

מטלות הניקיון הן ניגוב האבק, טאטוא הרצפה בכל משרד ומשרד, במסדרונות המשרד ואם ישנם גם שטיחים אז שאיבת השטיחים במכשור המתאים ושטיפת רצפות בהתאמה של חומרי הניקוי. 

כמו כן, ניקיון יסודי של המטבח, החלונות, דלתות זכוכית. ניקוי המכשור במטבח, ניקוי יסודי של השירותים, שטיפת כלים, ניקיון האסלות, הכיורים וחידוש נייר הטואלט ונייר ניגוב הידיים, כמו גם מלי הסבון. 

כשאתם בוחרים חברת ניקיון אמינה ומקצועית חשוב שתנהלו עמה יחסים שוטפים וטובים, ליחסים יש השפעה נהדרת ומשמעתית על העבודה וגם על האווירה ביניכם לבין הספקים בכלל, ולא כשמדובר דווקא על חברות ניקיון משרדים אלו או אחרות. 

כך תמצאו חברת ניקיון אמינה, מקצועית ואיכותית

ניקיון משרדים במרכז או בכל מקום אחר בארץ הוא מעשה כרטיס הביקור של המשרד. כשהלקוחות נכנסים למשרד הם מקבלים את הרושם הראשוני בעקבות הניקיון, הסטריליות וההגיינה במקום. תחזוק של משרד נקי, מאובזר ומתוחזק מראה עליכם הרבה מאד ומשאיר רושם נכון ואיכותי.
יחד עם זאת, על מנת שתוכלו באמת לבחור את החברה המתאימה חשוב לתת דגש על כמה וכמה פרמטרים:

אמינות

חיפוש אחר חברת ניקיון איכותית חייב להתבסס על חיפוש של אמינות ומוניטין. וודאו כי עובדי החברה עברו את כל ההכשרות המתאימות והרשמיות לתפעול המכשור והם אכן מוסמכים להפעלת הציוד ולביצוע כל עבודות הניקיון.

הסתמכו על חוות דעת


שוחחו עם לקוחות הווה ולקוחות קודמים, בקשו לקבל את האינדיקציה המלאה על החברה באמצעות חוות דעת, ביקורות והמלצות. אתם מפקידים בידי החברה את היקר לכם מכל, המשרד שלכם, הבית השני שלכם ומקור פרנסתכם.

הסתמכו על האנשים שאתם מכירים


כשאתם מתבססים על המלצות של אנשים שאתם מכירים היטב וסומכים על דעתם אתם למעשה מקבלים את התמונה הברורה ביותר. פנו אל אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם. חברים, משפחה, קולגות. כל מי שאתם סומכים עליו כאן ויכול לסייע לכם למצוא את החברה המתאימה.

למה לעבוד עם קבוצת מאי


קבוצת מאי היא מהחברות המובילות בענף הבנייה והאחזקה בישראל ומתמחה בבניה, שיפוצים, אחזקה ולוגיסטיקה. קבוצת מאי הוקמה לפני 15 שנים והיא בניהולו של שי לוי לו מוניטין איכותי בתחום הבניה.
לקבוצת מאי צוותים מיומנים ומוסמכים ומעל 120 מבנים בתחזוקה. כמו גם, יותר מ10,000 לקוחות מרוצים. לקבוצה שלוש חטיבות מקצועיות הפעולות בשיתוף פעולה מלא ובאופן עצמאי בד בבד:
חטיבת אחזקת מבנים
חטיבת לוגיסטיקה
חטיבת שיפוצים ובנייה
חברה מקצועית וברמה גבוהה תוכל להביא חדשניות וטכנולוגיה אל תחזוקת המשרד בין אם מבחינת הניקיון ובין אם מבחינת התחזוקה. אל תוותרו על איכות החיים גם במשרד, כי מגיע לכם לעבוד באווירה איכותית נקיה ובריאה.

דילוג לתוכן