כך תבחרו חברת אחזקות מבנים

הבית שבו אנחנו גרים או הבניין בו אנחנו עובדים הוא לא רק ארבעה קירות וגג, אלא המקום הבטוח שלנו. המקום אליו אנחנו מגיעים אחרי יום עמוס של עבודה או לימודים. או כל פעילות אחרת ממנה אנחנו זקוקים למנוחה. ואין מקום בטוח יותר מהבית, או ממקום העבודה שלנו בו אנחנו נמצאים רוב שעות היממה.

לכן הבחירה בחברת אחזקות מבנים איכותית היא לא בחירה שצריכה להיעשות בקלילות אלא בכובד ראש. ועל כן חשוב לקיים אותה בסיוע של אנשי המקצוע הטובים ביותר ובליווי, או פשוט לקבל את מלוא האינדיקציה באופן אחר לפני התקשרות עם אנשי המקצוע. ומיד גם תגלו איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

מה הכי חשוב לבדוק לפני בחירת חברת אחזקה למבנה?

פרט לעבודת התחזוקה השוטפת שכולנו יודעים שהיא חשובה ומשמעותית עבור כל בניין מגורים או בניין משרדים, חשוב לדעת מה עוד קיים בתוך השירות אותו מעניקה חברת אחזקות מבנים איכותית, ואלו בדיוק הדברים שעליכם לבדוק:

  • שירות חירום 24 שעות

לצערנו לא מעט בניינים חווים תקלות בכל שעות היממה ולכן חברת אחזקות מבנים ברמה גבוהה ומקצועית תעניק שירות זה על מנת לטפל בנזילות, צינורות מפוצצים, מעליות תקועות, תקלות במערכת החשמל או במערכות הדיגיטליות וכל תקלה אחרת המצריכה טיפול במצב חירום.

 

  • חברה מוסמכת לטיפול במבנים

זה אולי נשמע לנו בנאלי ובסיסי, אבל חשוב בכל זאת לבדוק שאנשי המקצוע הם אכן מקצועיים ומוסמכים לטפל בכל הנושאים הבירוקרטיים והפורמליים של הבניין החל מאחזקת הבניין ברמה הבסיסית, ועד לטיפול הטכנולוגי והטכני. הפעלת ציוד נדרש ברמה זו או אחרת עבור ניקיון ותיקונים, ועוד.

 

  • איך החברה מנהלת את מערך הניקיון של הבניין

לא כל בניין דומה לחברו ולכן בניינים שונים זקוקים לרמת תחזוקה שונה. בניין משרדים גדול יזדקק לחברה גדולה יותר עם יותר כוח אדם. בניין מגורים קטן יזדקק לכוח אדם המתמחה בסגנון מסוים של ניקיון. מגדלי מגורים יוקרתיים יזדקקו לשירות ניקיון מאסיבי יותר שכולל יותר מערכי ניקיון גם ברמת התפקוד הטכנולוגי, ועוד. כאשר אתם חותמים עם החברה הסכם עבודה חשוב לכלול בתוך ההסכם את כל הסעיפים הרלוונטיים.

 

  • עמידה בכל התקנים

כל חברת אחזקות מבנים חייבת לא רק לתת לכם את המענה לכל בעיה ותקלה, אלא גם לעמוד בכל התקנים ולבצע בדיקות תקופתיות מתאימות. הבדיקות הללו לא רק שומרות על איכות החברה, אלא גם מאפשרות לה להתרענן בנהלים וללמוד דברים חדשים במידת הצורך ויש לכך משמעות רבה מבחינת תקנים. ניקיון יסודי בחדר אשפה, טיפוח הגינות, תקינות המעלית ברמת הבטיחות, האיטום השנתי של הגג לפני עונת החורף ועוד. לכל אלו יש השלכה בטיחותית וחשובה לאיכות חיי הדיירים בבניין, או השוהים בבניין המשרדים.

לא מתפשרים על איכות חיים

כשמדובר על המקום הבטוח שלכם, הבית או על הבית השני שלכם, המשרד חשוב שלא להתפשר על איכות החיים. בחירה של חברת אחזקות מבנים איכותית תדאג לכך שהסביבה שלכם תהיה מתוחזקת ברמה היגיינית, אסתטית, בטוחה ורגועה לחיים שלווים גם בתוך הבית והמשרד וגם מחוץ לבית ולמשרד.

קבוצת מאי היא אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום אחזקות מבנים ומתמחה באחזקה, לוגיסטיקה, שיפוצים ובניה מעל 15 שנים. החברה מנוהלת על ידי שי לוי, לו מוניטין גבוה בתחום הבניה ולה אף צוותים מיומנים ומקצועיים ומעל ל120 מבנים בתחזוקה.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת פרטים והצעת מחיר, ונשמח ללוות אתכם ולהרגיש יחד איתכם בבית.

דילוג לתוכן