פרופיל החברה

אודות קבוצת מאי

כבר למעלה מ-15 שנים 'קבוצת מאי' פועלת בתחומי השיפוצים והבנייה, הלוגיסטיקה והאחזקה. 'קבוצת מאי' שהוקמה בראשית המילניום על ידי לוי שי, נהנית ממוניטין מצוינים ונחשבת לאחת החברות המובילות בענף הבנייה והאחזקה בישראל. על זה יכולים להעיד למעלה ממאה ועשרים מבנים מנוהלים ויותר מעשרת אלפים לקוחות מרוצים.  
 
 

שלוש זרועות מקצועיות 

'קבוצת מאי' פועלת באמצעות שלוש זרועות שונות, כאשר מחד כל זרוע פועלת באופן עצמאי במסגרת תחום התמחותה, ומאידך, הזרועות פועלות בחפיפה ומעניקות זו לזו גיבוי בסינרגיה שמעצימה את כל פעילות הקבוצה. 
 
  • שיפוצים ובנייה:
    חטיבת השיפוצים והבנייה של 'קבוצת מאי' עוסקת ומתמחה בשיפוצים ובנייה ומתמקדת בעיקר במשימות מורכבות שדורשות גישה ניהולית ומקצועית קפדנית. בין היתר רכשה זרוע זו ניסיון רב במשימות ייחודיות כמו חיזוק ושיקום מבנים מסוכנים, בנייה של מקלטים וחדרי ביטחון, עבודות איטום בגובה, ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ועוד.
  • אחזקת מבנים:
    החטיבה לאחזקת מבנים של 'קבוצת מאי' נחשבת לאחד הגורמים המובילים בתחום תחזוקת הבניינים בישראל. החטיבה כוללת כמה מחלקות, שכל אחת מהן מתמחה בסוג אחר של מבנים. בין היתר החטיבה מספקת שירותי תחזוקה שוטפת למגדלי יוקרה, בנייני משרדים ובניינים ציבוריים, כאשר בכל קטגוריה כל נכס מנוהל יתוחזק על פי תכנית ייעודית שנתפרה עבורו ולפי הצרכים הייעודיים שהוגדרו על ידי הלקוח. לחטיבה יש ניסיון רב בתחזוקה לא שגרתית של מבנים כמו למשל ביצוע תחזוקה לבריכות שחייה, חדרי ספא וחדרי כושר.
  • לוגיסטיקה:
    חטיבת הלוגיסטיקה של 'קבוצת מאי' פועלת בגיבוי ושיתוף פעולה של החטיבות האחרות. המשימות הלוגיסטיות להן 'קבוצת מאי' יודעת לתת מענה מגוונות וכוללות מצד אחד שירותים כמו פינוי אסבסט ומפגעים אחרים ומצד שני יכולת לפרוש, להתקין ולתפעל מערכות ביומטריות מורכבות, מערכות גילוי וכיבוי אש ועוד.​

הכול מתחיל בתכנון נכון וניהול תקציב מקצועני

נקודת המוצא של כל הפעולות שמבצעות כל הזרועות של 'קבוצת מאי' מתחילה בתכנון פרטני ומדויק של המשימה על כל האספקטים שלה. לפני שאנחנו יוצאים לדרך אנחנו בונים תכנית מפורטת שמגדירה את היעדים ושיטות הביצוע.

אנו כאן לשירותכם!

צוות החברה מאמין בשקיפות, אמינות ויושרה וזאת תוך הקפדה על יחס אישי ואדיב לכל לקוח. על מנת להפקיד את פרויקט הבנייה או השיפוץ שלכם בידי גורם כלשהו, הרי שעליכם להיות סמוכים ובטוחים כי תזכו למענה ראוי ומקצועי.

קבוצת מאי הינה חברה מובילה בתחום עבודות הבנייה ואתנו תוכלו להיות שקטים כי הפרויקט שלכם יושלם על הצד הטוב ביותר.

משרדי החברה ממוקמים בעיר רעננה ואנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, בקשה ופנייה, בואו לבקר ונשמח לשתף פעולה | צרו קשר >
 

כאשר מדובר במשימת בנייה או קונסטרוקציה החברה פועלת בהתוויה וליווי של פיקוח הנדסי. למתווה המוסכם, בו יוגדרו כל מרכיבי המשימה ולוח הזמנים שלה (בין אם מדובר במשימת בנייה, במעטפת תחזוקה או באתגר לוגיסטי), תיקבע מסגרת תקציב שתנוהל באופן מוקפד וללא חריגות.

למידע נוסף וייעוץ מקצועי ראשוני בחינם אתם מוזמנים לפנות אלינו ב'קבוצת מאי'.
 
 
 
var p_track = "747691527"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";

קבוצת מאי

היצירה 7 רעננה
שעות פעילות 08:30-15:00
OFFICE@MAY2000.NET
שירות לקוחות -074-710-74-12
ליעוץ ומכירה -074-769-15-27
מוקד חירום
(לא בשעות הפעילות)
03-5114449

יצירת קשר

קבוצת מאי

היצירה 7 רעננה   |  שעות פעילות 08:30-15:00   |  OFFICE@MAY2000.NET
שירות לקוחות -074-710-74-12 | ליעוץ ומכירה -074-769-15-27
מוקד חירום (לא בשעות הפעילות) – 03-5114449

יצירת קשר